Firma budowlana BUD-DOM zajmuje się świadczeniem usług budowlanych oraz wykończeniowych. Jesteśmy firmą z tradycją. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój – doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu. Trudnimy się budową domów jednorodzinnych i domów wielorodzinnych, pracami wykończeniowymi jak tynki i wylewki. Zlecenia wykonujemy kompleksowo pod klucz lub zajmujemy się tylko zleconym fragmentem prac. Podejmujemy się kompleksowych remontów budynków, modernizacji, adaptacji, termomodernizacji oraz innych usług. O profesjonaliźmie naszej firmy może świadczyć szereg robót zrealizowanych od początku naszego istnienia. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników z doświadczeniem przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót branży budowlanej. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości usług budowlanych. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi remontowo- budowlane konkurencyjne cenowo. Między innymi wylewki, tynki, malowanie, szpachlowanie, docieplenia budynków itd...

Zapraszamy do kontaktu z nami.

ulotka2

 

Oferujemy państwu solidne wykonanie w szybkim tempie wylewek betonowych przy użyciu agregatu typu mixokret.

Dzięki specjalnej technologii uzyskujemy odpowiednią konsystencje zapraw, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i niepylących wylewek. Szlichty takie są idealnym podłożem pod płytki, panele, parkiet czy wykładzinę podłogową. Posadzka wykonywana tą technologią gwarantuje wysoką jakość - powierzchnia jest gładka i równa. Dzięki zastosowaniu niwelatorów powierzchnia jest idealnie pozioma, co daje duże oszczędności pieniędzy, ponieważ nie wydajemy ich na kleje, masy wyrównujące czy też kosztowne wylewki samopoziomujące.

Nasze wylewki zbroimy głównie mikrozbrojeniem (zbrojenie rozproszone) z włókien polipropylenowych, co pozwala wyeliminować siatkę stalową. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego plastyfikato.

 Prowadzone przez nas prace przebiegają według następującego schematu:

*             wytyczanie poziomów i ustalanie grubości wylewki

*             wykonanie hydroizolacji ( ułożenie folii budowlanej)

*             wykonanie termoizolacji ( ułożenie styropianu )

*             dyletacja pionowa ( ułożenie taśmy pionowej wzdłuż ścian )

*             wykonanie wylewki metodą półsuchą

*             zatarcie mechaniczne ( zapobiega łuszczeniu betonu, zwiększa wytrzymałość wylewki)

*             zbrojenie wylewki włóknem polipropylenowym lub siatką zbrojeniową zgrzewaną

wykonane przez nas posadzki doskonale nadają się na ogrzewania podłogowe. Beton taki nie pęka i przenosi naprężenia.